Avcılar Pilates

  Sadece estetik bir görüntü değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da vadeden pilates, bir eğitmen eşliğinde yapıldığında çok daha anlamlı hâle geliyor. Avcılar bu noktada pilatesin hakkını veriyor! İstanbul’un pek çok ilçesinde olduğu gibi Avcılar pilates yapmak isteyenler için uzman kadroların bulunduğu, uygun fiyatlı stüdyolar barındırıyor bünyesinde.

  Hamile Pilatesi

  Sağlıklı bir yaşama kavuşmak için kilometrelerce yol almak istemeyen halkı için Avcılar stüdyolarının kapısını yaz kış açık tutuyor. Pilates salonlarının ve bu salonlarda eğitmenlik yapan sporcularının kalitesi nedeniyle çevre ilçelerden de pilates yapmak isteyen pek çok kişiyi haftanın 7 günü misafir ediyor. İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki ilçelerinden biri olan Avcılar salonlarında sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi sporu eğlenceli bir şekilde, 7’den 70’e herkese sunuyor.

  Reformer Kursları

  Eğitmenlik belgesine sahip uzmanlarca verilen pilates eğitimlerinden belirli bir dönem dâhilinde yararlananlar da var, pilatesi bir yaşam biçimi olarak belleyip ondan ömür boyu kopmayanlar da. Pilates salonu arayanların aklındaki spor takvimi hangi özellikte olursa olsun ona uygun mekânlara sahip. Diğer bir ifadeyle İstanbul Avcılar pilates yapmak isteyen amatör ve profesyonel herkesin gözdesi konumunda.[caption id="attachment_12253" align="aligncenter" width="450"]Avcılar Pilates Salonları Avcılar Pilates[/caption]

  Barrel ve Chair

  Pilates kursu arayışında olanlar için de sanki bir derya! Onlarca alternatif pilates stüdyosu Avcılar’da sizi bekliyor: Avcılar aletli pilates, yani Avcılar reformer pilates yapmak isteyen, pilates kurslarına katılarak sağlığına sağlık katmak, zinde kalmak ya da daha estetik bir görünüme kavuşmak isteyen herkesi kucaklıyor. Kilo vermek, sırt ağrılarından kurtulmak, core kaslarını güçlendirmek ya da sadece esnekliğinizi artırmak istiyorsanız da Avcılar’daki kaliteli pilates salonlarından birine üye olabilirsiniz.

  Salonların Fiyatları

  Pilates Avcılar sınırları içinde yapılacak spor aktivitelerinden belki de en kolayı zira Avcılar pilates studio sayısı bakımından diğer ilçelerle yarışıyor ve böylelikle sınırları içindeki herkesin bir salona kolaylıkla ulaşmasına imkân sunuyor. Avcılar sağlığını önemsediği halkı için sayısız seçeneği bir arada sunarken size sadece ikamet ettiğiniz mekâna en yakın pilates stüdyosunu araştırmak kalıyor. Unutmayın: Kadın ya da erkek olun, genç ya da erişkin, Avcılar pilates yapmanız, gelecek günleri sağlıkla karşılamanız için tüm olanakları bünyesinde barındıran bir ilçe! Avcılar'ın Çevre İlçelerinde Bulunan Pilates Salonları İçin ; Beylikdüzü - Esenyurt - Başakşehir - Küçükçekmece - Bakırköy